往程:赐作桥[霞浦] - 东方康宁[霞浦] - 体育场[霞浦] - 县政府[霞浦] - 茶亭头[霞浦] - 财政局[霞浦] - 烟草局[霞浦] - 赐作桥[霞浦] - 邮政大楼[霞浦] - 福宁中学[霞浦] - 金海湾[霞浦] - 九大馆[霞浦] - 阳光城[霞浦] - 一中[霞浦] - 利埕[霞浦] - 山兜[霞浦] - 塔下[霞浦] - 松山[霞浦]
返程:松山[霞浦] - 塔下[霞浦] - 山兜[霞浦] - 利埕[霞浦] - 一中[霞浦] - 阳光城[霞浦] - 九大馆[霞浦] - 金海湾[霞浦] - 福宁中学[霞浦] - 邮政大楼[霞浦] - 赐作桥[霞浦]